| Yzzi a întrebat:

Am un labrador de 5 saptamani, fetita. Doarme toata ziua, se si joaca dar mai rara. Noaptea pe la ora 10 se joaca apoi se culca inapoi si o i-a totul de la capat.
E normal sa doarma asa de mult? E bolnava?

Răspuns Câştigător
| Decebalul a răspuns:

Pai e foarte normal sa doarma atat! Al meu dormea si noaptea si ziua, se trerzea doar cand manca si isi facea nevoile. Cand o sa creasca mare o sa doarma mai putin. happy

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

La 5 saptamani e mic, normal ca doarme mult

| darrio2007 a răspuns:

Si un copil mic doarme mult.Si el este mic.Ce ai vrea la 5 saptamani? Stai ca se face mare si ai sa-ti doresti momentele de acum.Cand doarme.