| Randy Orton a întrebat:

Am un LG KM900 Arena. Am pus 3 filme in format 3GP pe el si cand pornesc filmul se vede foarte mic. Intrebarea este: cum pot sa vad aceste filme in "Full Screen"? Filmul se vede: 1 cm. latime si 3 cm. lungime. Va rog sa ma ajutati sa vad filmul pe tot ecranul. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Trebuie sa te uiti ce rezolutie are ecranul (cred ca 480x720) si sa convertesi 3gp-ul cu rezolutia respectiva.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece nai programul potrivit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intoarce telefonul vertical si apasa pe film si trebuie sa ai in dreapta + si - apasa pe + si e full scren