| FashionCellia a întrebat:

Am un motan care este in calduri, ce este de facut in afara castrarii?

5 răspunsuri:
| Fluffinator a răspuns:

Arunca-l de la balcon pana nu incepe sa urineze prin toata casa.

Mirosul iese extreeeeem de greu.

| Cristea a răspuns:

Eu stiu...ai putea sa ii aduci o pisica?

Răspuns utilizator avertizat
| PROFESSIONAL a răspuns:

Din cate am inteles sunt niste pastile care sa ii opreasca iesirile astea. cel mai bine du-te la farmacie veterinara si intraba acolo, ei sigur o sa iti raspunda!

| andrul a răspuns:

Ai putea sa mergi la un cabinet veterinar sau la unpet shop sa cumperi niste pastile.
Dar daca motanul tau e unul de apartament asta e un pic mai dificil pentru ca la un moment dat va incepe sa stropeasca prin casa(iar mirosul iese extrem de greu). Asta inseamna ca va trebui sa il duci la castrat ca sa nu ai probleme cu mirosul sau sa il lasi undeva la curte unde poate sa ramana si necastrat.