| casian503 a întrebat:

Daca eu am o pisica si ii aduc un motan si ii tin pe amandoi cand intra in calduri se imperecheaza, dar cand o sa aiba puii o sa ii fie mai usor pisicii? Ii iau un motan deoarece afara cand umbla se imperechease cu un motan bolnav iar puii au mostenit boala si au murit in cateva zile.

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Nu mai bine ori tu pisica și o castrezi?! Sau dacă nu ai destui bani, ia-i niște pastile. Cred ca poți sa te lipsești de 5-7 lei pe an.