| LalaDeea a întrebat:

Am un nou catel si nu stiu ce nume sa ii pun e baiat si este bichon. Ma ajutati sa ii pun un nume?

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Marduk.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocel,norisor,pufulet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucky.

| Nanami利 a răspuns:

Numele mele preferate de catei: Max
Rex

| d3men7zel a răspuns:

Max, raul, Benji, Raf,

| asdfghjkl33 a răspuns:

Abby, Ace, Ada, Afro, Aisa, Aki, Amis, Ash, Ays, Azor, Baby, Bach, Bait, Baja, Bena, Bian, Bibi, Blu, Bolo, Boss, Budu, Budy, Byte, Coco, Dali, Dayo, Doc, Dodo, Duty, Edge, Ely, Fani, Fate, Fifi, Figi, Flik, Fox, Gary, Gin, Gino, Gody, Guff, Gugu, Hari, Herb, HeroIan, Jade, Jag, Juno, Kain, Kale, Kali, Kim, Kit, Kobi, Kras, Lab, Lamb, Lars, Leah, Lion, Lola, Lord, Luke, Lulu, Lupo, Mack, Matt, Max, Maxi, Miko, Milo, Mimo, Naby, Nano, Nova, Nucy, Nusi, Nye, Obi, Oboe, Ode, Odie, Oko, Orzo, Oso, Ossi, Ossy, Ozzy, Pety, Pipo, Rafi, Rodi, Roy, Sam, Sila, Soll, Tedi, Titi, Toby, Toli, Tor, Uri, Ursu, Wish, Wory, Zely, Zupo.
Abaris, Abdon, Abigal, Adolfo, Adolph, Alfalfa, Alpha, Anaiz, Angel, Aspin, Asterix, Astro, Atomic, Attila, Azorica, Azure, Babsy, Babushka, Bailey, Baluga, Banjo, Barker, Barkley, Barky, Barley, Basai, Bellboy, Belle, Bellow, Biddy, Biffin, Bigfoot, Blackie, Blacky, Blanket, Bobby, Bobiță, Bolon, Borax, Boris, Bruno, Brush, Bruts, Brutus, Bubbles, Bubico, Cacho, Calypso, Casper, Chelsey, Chester, Chuby, Claus, Colin, Cosmo, Crystal, Cuddles, Cukita, Delta, Dexter, Diablo, Dibble, Dixie, Dogbane, Doogie, Dougal, Dunley, Eddie, Emmylou, Faberge, Faith, Fancy, Fannie, Fargo, Farkas, Farley, Farlow, FarsiFigaroFilbertFizzleFlowerFluffyFlufli, Flurry, Flush, Foggy, Freeway, Fuzzy, Gatsby, Geekie, Geewiz, Geezer, Gimlet, Ginza, Glory, Gloves, Glucky, Godzilla, Golgo, Goofy, Goomba, Grivei, Guffaw, Gussie, Haber, Habibi, Halogen, Happy, Havoc, Herod, Hilda, Hopper, Houdini, Iceman, Idabel, Jabba, Jacko, Jacob, Jaded, Jaffa, Jaggar, Jaguar, Jailbait, Jazzy, Jewels
Sa-ti traiasca! Funda?

| fnatalia a răspuns:

Poti sa pui numele labus