| MJ4everkingofpop a întrebat:

Am un peste Scalar care nu stiu din ce cauza dar sta cu capul in jos.
Nu e mort pentru ca inca mai da din aripioare dar nici nu cred ca mai are mult de trait.
Ce credeti ca are si din ce cauza sta cu burta in sus?
In acvariu mai am un scalar si un sanitar dar am avut inainte si doi pesti( nu stiu cum se numesc dar sunt mici si rosii), iar unul dintre ei cred ca il musca pe scalar( mergea sper el si il tot impingea pana il intorcea invers)... oare credeti ca din cauza asta este acum asa?

2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

E pe moarte!

| SunnyDay00 a răspuns:

Nu sunt sigura de "muscatura"laughing...Dar poate ca temperatura acvariului nu e ok! Cred ca trebuie sa aiba 22-24 grade, parca! Sau poate gresesc eulaughing