| AcidCuSange a întrebat:

Am un pisoi, dupa cum stiti...Am o intrebare. El isi face nevoile in cutiuta cu nisip.La iarna, cum fac rost de nisip?

7 răspunsuri:
| Veterinar a răspuns:

Nu inteleg tu il iei de afara nisipul?
La magazinul de animale sunt sacute de nisip (toate felurile, si de alea care nu miroase treburile pisicilor) si nu costa scump, daca doresti iti zic si preturile tongue

| Sოﺁℓε a răspuns:

Pui in pungi nisip
Sau cumperi de la magazinul de animale.

| ZK a răspuns:

Cumperi de la magazinul de animale este in Bucuresti daca stai acolo este unul la care merg eu e aproape de iesire in sector 1 pa!

| SpeciMen a răspuns:

Cumperi acum mai mult nisip ca sa ai si la iarna. happy

| OnlyBlack a răspuns:

Te asigur ca si iarna gasesti nisip special pentru pisici in orice magazin mare precum real sau carrefour! Asa ca nu e nevoie sa iei din timp pentru ca gasesti oricand!

| OnlyBlack a răspuns:

Am uitat sa mai adaug ca cel mai bun nisip sau cel putin asa mi se pare mie ...il gasesti la Real si scrie pe el KATZENSTREU si are 20l...ii produs de real si ii ff bun ti-l recomand pentru ca si tine mult si nici nu miroase!

| Amy_2146 a răspuns:

Ii cumperi din timp nisip!