| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Am un pui de iepure de 6 saptamani dar e foarte ciudat mananca mancarea la pisica mananca oase si carne in rest este un iepure normal dar ma gandesc oasele alea nu ii fac rau? el le farama dar totusistraight facemananca toate prostiile posibile daca mananc eu ceva vine sa vada ce mananc si daca ii place mananca si el nu conteaza ca sunt dulciuri sau mancare...

2 răspunsuri:
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Nu este ciudat si al meu facea la fel laughing. Daca tu crezi ca e bonlav fa asa: In cusca lui sa nu fie nimic mai mult decat: apa si iarba.O sa vezi ca i se va face foame si n-are in cotro si o sa manance mancarea pe care i-o dai. fundita?

| AnomimuL a răspuns:

laughing Ce iepure du-l la veterinar...Chear cai ciudatstraight face