| anonim_4396 a întrebat:

Am un Yorkie care se latra cu cateaua prietenei mele. Credeti ca daca ii scoatem la plimbare, impreuna, se vor mai latra? big grin

10 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Trebuie sa se obisnuiasca cu alt caine sa-i lasi impreuna mai mult si sa ai grija sa nu se muste incerca sa-l mangai si pe celalalt catel aratandu-i puiului tau ca si cainele celalalt este prieten de al tau happy mult succes

| IsabelaIssa a răspuns:

Daca petrec mai mult timp impreuna cred ca se vor obisnuii. Poate mai latra si in joaca, tine-i mai apropiati cat sa nu se muste si joaca-te cu amandoi in acelasi timp. Yorkie are personalitate happy

| がさいゆの a răspuns:

Normal...Adica ce, tu crezi ca doar prin scosul la plimbare se rezolva un animal? Trebuie sa stea impreuna, intr-o camera(daca apar situatii neplacute interveniti voi)...

| BracKMyhay95 a răspuns:

Cheamal pe Cezar happy

| Kosmin19 a răspuns:

Cine stie poate va face si puii laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Kosmin19):

Sunt micuti inca laughing al meu are 7 luni si al ei are 5 luni, deci nu prea cred laughing

| Kosmin19 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am stiu ca sunt mici. laughing

| Georg13 a răspuns:

Asa ar fi cel mai bine, sa ii scoateti la plimbare impreuna, sa ii socializati happy. Probabil latra unul la altul pentru ca nu se cunosc.

| Patrick0Star a răspuns:

Dap... Asa face si cainele meu. LAtra la orice caine indiferent ce as face.

| ioanax2004 a răspuns:

Sa indragostit de ea.