| Maryus3345664 a întrebat:

Tatăl prietenei mele a aflat ca suntem impreuna și i-a luat telefonul. Credeți ca este bine sa vorbesc cu dumnealui fata in fata?

Răspuns Câştigător
| Robertofloriano a răspuns:

Da, du-te și vorbiți și explica că tu o iubești și nu vrei sa-i faci rău

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca vrea sa te cunoasca, da.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba ai tu cu el, de modul cum isi creste el fata?
Cine sti tu? Tutorele ei legal?
Daca fata este minora, trebuie sa asculte de parintii ei!
Cand calca pe bec si face ceea ce nu trebuie, este pedepsita. Ceea ce probabil s-a intamplat acum.

| Andreeush a răspuns:

Dacă o iubești ai putea vorbi cu el, să te cunoască.

| Fancyuiop a răspuns:

Eu zic să vorbești cu fata, că taicăsu n-are treabă cu voi. Dacă se leagă de tine vii la mine că-l rezolv :-))).Voi vedeți-vă mai departe de ale voastre și lăsați moșnegii.

| Beatrice077 a răspuns:

Depinde câți ani ai tu, dacă ai peste 18 ani este Okay.Dar dacă ai 15 ani nu este Okay