| nimicaici a întrebat:

deci am o mica problema Adi, cu un baiat pe care il iubesc foarte mult, dar nu stiu cum sa ii arat...

Intr-o zi am mers cu cea mai buna prietena a mea impreuna cu iubitul ei la o plimbare, iubitul prietenei mele l-a chemat si pe adi. Am mers cu totii pe o banca, si nu stiu de ce dar prietena mea impreuna cu iubitul ei au fugit si mau lasat singura cu adi... el s-a asezat langa mine pe banca, si m-a intrebat apoi daca poate sta acolo, eu l-am respins si am plecat...

Acum imi pare nespus de rau si as vrea sa ii spun ca il iubesc ...sunem prieteni foarte buni si nu as rezista sa se supere pe mine...credeti ca e o alegere buna? ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| star4all a răspuns:

Cum naiba sa nu-ti dai seama ca ei au plecat ca sa va lase pe voi doi singuri, au facut-o pentru ca stiau ca lui Adi ii place de tine. Si i-a dat sansa sa iti zic si tu l-ai respins fara macar sa stii laughing

Daca sunteti foarte buni prieteni, inseamna ca si el tine la tine la fel de mult. Da e o alegere FOARTE BUNA, sa ii zici ca-l iubesti si sa nu-l tot amagesti!

Fiecare conversatie pe care o aveti el o ia ca pe o posibila sansa de a te intreba daca vrei sa fii cu el. Numa ca nu are curaj ca sa nu-i dai pass ca ultima data pe bancawinking

4 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

L-ai cam speriat.Tu ce crezi? Pune-te in situatia lui.Si-ar calca pe inima sa mai vorbeasca cu tine? Nu stiu ce telenovele urmaresti sau ce tigari fumezi dar nu e prea bine.

| nimicaici explică:

Multumeesc:*

| euI a răspuns:

Po\ate simte si el ceva incearcawinking

| Deea_3705 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuia sa stai daca tii cu adevarat la el si trebuia sa ii spui ca il iubesti pentru ca el mai devreme sau mai tarziu isi va da seama, sau poate sa creada ca tu fugi de el si ca il respingi.winkingoh go on alegerea e a ta!