| Obviously a întrebat:

Am văzut azi la kaufland mașina de înșurubat cu baterie la 100 lei e buna de ceva?

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

E așa și așa! Nici profi nici jaf! Pentru mici lucrări prin casă merge!

| Obviously explică (pentru gabicoo):

Fata de altele din ce se pare ar fi de dimensiuni mici și o iau pentru chestii mărunte din casa nu lucrări de construcții gen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca nu. Vrei sa spui bormasina?

| Obviously explică (pentru anonim_4396):

Pe ea scrie mașina de înșurubat. Bormașina nu e aia de gaureste?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Obviously):

E cam acelasi lucru. Una buna nu stiu cat este dar cauta makita, milwaukee, BOSCH

| Adrian5575 a răspuns:

Daca nu o fortezi prea tare, e buna. La banii astia nu te astepta sa fie foarte performanta si sa te tina multi ani.

| Obviously explică (pentru Adrian5575):

Din ce am văzut ar fi de dimensiuni mici și o iau pentru chestii mărunte din casa oricum nu pentru lucrări mari

| Den1sa a răspuns:

Da, sculele si uneltele de la kaufland sunt de o calitate foarte buna, tatal meu mereu cumpata tot felul de lucruri cand sunt la ceva promotie si el e mai mult de cit multumit