| WolfYTB a întrebat:

Ambii parinti m-ar lasa sa fac echitatie, banii nu sunt o problema, dar timpul este.
Centrul de echitatie cel mai apropiat este la aproximativ 30km eu ies de la scoala la 18-19 deci in timpul saptamanii nu pot.Sambata de la 8:30 la 13:00 am treaba.
Am timp pana cand se intuneca, dar se face o ora si o ora ia si drumul asa ca mama ar trebui sa pierda 2 ore daca ar sta cu mine pentru a nu consuma benzina pe drum ca asa doar ma duce si cand se duce ora aia ne intoarcem si va dati seama ca totusi este o diferenta problema este ca in astea 2 ore ar putea face alte lucruri.
Ce pot face?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cel mai bine ar fi să aștepți vacanța de vară, când te vei putea bucura de timp liber.
Să ne trimiți și nouă poze!winking

| WolfYTB explică (pentru floresdemayo):

Ar fi o chestie dar vreau sa ma apuc derios de echitatie nu doar vara
Oricum incep la primavara daca ma apuc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face in vacanta?