| CeaCuMasca a întrebat:

Amstaff si husky. Ce se intampla daca ai un mascul amstaff si o femela husky? Se bat?

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

Intotdeauna daca sunt doi caini de sex diferit se vor intelege, poate sa fie mascul Rottweiler si femela Bichon Maltez, se inteleg.

2 răspunsuri:
| kaylla a răspuns:

In mod normal se inteleg animalele de sex opus dar depinde de cainele pe care l-ai avut prima data in casa, daca este gelos sau nu. Este posibil daca femela ai avut-o prima sa il mai bata din cand in cand pe mascul, dar masculul nu va bate femela decat daca este foarte agresiv si posesiv! Mult succes!

| pusycatdolls a răspuns:

Daca sunt in calduri si unul dintre ei este baiat, iar celalalt este fata se inteleg. Daca amandoi sunt fete sau baieti, in timpul caldurilor vor deveni agresivi si posesivi, dar daca sunt baiat cu baiat sau fata cu fata mai biene îi obisnuiesti de mici.