| Mihai12345qw a întrebat:

Se cauta cățeii incrucisati din femela amstaff și mascul dog argentinian? Ce iese din ei?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Rasa speciala noua: Amstaff argentinian big grin

| Catrice a răspuns:

Corcitura de maidanezhee hee

| Lukasssz a răspuns:

Le iese sufletu`.

| Zuzu1991 a răspuns:

Ce iese de obicei din chestii AIUREA IN TRAMVAI:
trolli big grin
rolling on the floor

| Eireann a răspuns:

Daca facem abstractie de cei care vor caine de rasa din cauza modei, oamenii aleg o anumita rasa pentru ca poti sa anticipezi aspecte practice gen dimensiune, aspect, abilitati si temperament. La un mix nu prea poti sa stii ce sa te astepti cand e pui, nu stiu daca se face cat dogul sau cat amstaff-ul, etc. In plus o femela a Amstaff s-ar putea sa aiba dificultati sa poarte o sarcina si sa nasca puii daca au dimensiuni mari.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Din ei iese pipi, caca,... d-astea.