| jdbsg a întrebat:

Are ceva daca am tuns mustatile la catel in timp ce ii tundeam niste scai din jurul gurii?

10 răspunsuri:
| jdbsg explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri:*

| Clauvdgg a răspuns:

Ba esti nebun :-o?! cum sa tai mustatile la catel?
mustatile alea au un rol nu ca la oameni!
Este grav! waiting

| ionut1134 a răspuns:

Nu cred ca are nimic ii vor creste la loc n-are ce sa sa intample dar nul scoate pe afara sa nu rada lumea de tine ca ai un catel fara mustati happy

| IoanapSG a răspuns:

Nu este nimic eu am o multime de catei la care le-am taiat mustatile si nu i s-a intamplat nimic. Intr-o zi unul dintre ei si-a rupt labuta si m-am dus cu el la doctor si l-am intrebat si de mustati iar doctorul mi-a spus ca nu este nimic.

| IoanapSG a răspuns:

Ii cresc mustatile la loc.

| Boomzz2012 a răspuns:

Nu are nimic dar atata timp cat nu are mustati nu poate mirosi.

| ooRockyoo a răspuns:

Cred ca are ceva
este rau sa tai mustatile unu catel

| elyroxy a răspuns:

Nu stiu prea bine dar la fel ca nasul. urechile cred ca si mustatile aveau un rol mai imoortant sau mai putin importantwinking

| AleXXCiho a răspuns:

Da are dar nu iti fa griji o sa ii creasca la loc dar pana atunci nu va mai putea mirosi bine

| Alinaisv a răspuns:

Cum cainii sunt daltonisti, mustatile au rol in pipait... O sa mearga destul de câş o vreme, dupa aia ii va trece big grin