| Anomim2025 a întrebat:

Are cineva de aici Buldog Francez? Este greu de dresat? Mănâncă mult? Caut o rasă mică, iar Buldogul Francez mi se pare cel mai drăguț.

4 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Cam toti cateii de talie mica sunt mai greu de dresat, iti recomand un yorkshire terrier eu am o fetita si sunt foarte iubitori si jucausi big grin

| Anomim2025 explică (pentru DrGoogle):

Fac multa galagie? happy

| DrGoogle a răspuns (pentru Anomim2025):

Ca orice catel big grin sunt foarte protectori iar daca bate cineva la usa imediat iti da de veste. Un plus e daca stai la apartament ca nu lasa par deloc.

| Moniqqque a răspuns:

E drăguț, dar la preț nu prea.laughing
Din câte știu, sunt puțin greuț de dresat, dar nu-i imposibil.