| 알리나 a întrebat:

Sunt alergica la pisici si eu am o pisica cum as putea sa ma apropi de ea fara probleme?

Răspuns Câştigător
| .exe a răspuns:

Jocate cu ea fara teama si totu va fi ok pisicuta te simte daca nu o suporti arata-i ca o iubesti

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Ca întotdeauna, medicii si terapeuţii îţi vor prescrie cel mai bun tratament. Şi dacă eşti alergica într - adevăr la blana pisicii, va trebui sa renunţi la felina ta. Nu există o altă măsură de prevenire. Decizia este dureroasă, însă sănătatea ta trebuie să fie pe primul loc. Este o decizie grea, care te va afecta. Bineînţeles, trebuie luată numai după ce ai fost la un medic alergolog, care te-a asigurat că alergia ta este provocată de către pisicuţă şi nu de alţi factori şi că nu există tratamente de desensibilizare care să te ajute să îţi păstrezi pisoiul. Dacă nu există altă soluţie, dă pisicuţa spre adopţie si asigură - te că va avea parte de îngrijire si de dragoste. Multă, multă sănătate, şi ţie şi pisicuţei! kiss.

| NoKidding a răspuns:

Bagate intr'un costum de scafandruhee hee

| 1235678907452352 a răspuns:

Te bagi intr-un balon sau o casuta sigilata si nu vei avea nici-o problemalaughingrolling on the floor
successmug

| Grunwaldmantuitorul a răspuns:

E Ca si cum ai intreba ceva de genul, Focul ma arde cind il ating. Cum as putea face sa-l ating? Imbracate intr-un costum aprobat/recomandat de doctorul tau de familie, Costum ce te va proteja!

| trish a răspuns:

Ai putea sa iti intrebi medicul de familie despre asta. Poate iti va da ceva medicamente sau cine stie ca sa iti ti alegia sub controlwinking
Baftaaa!:*