| tifannycriss a întrebat:

As dori sa adopt un pui de beagle deoarece este rasa mea favorita si imi doresc de mult unul.Crede-ti ca ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Poate te ajuta ceva de aici: http://www.olx.ro/q/beagle/c-312, pentru ca e un site foarte bun! P.S.: Eu cunosc acest ste, nu e primul site care mi-a aparut pe internet.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Sa adopti? in nici un caz nu vei gasi iti spun eu! poate sa cumperi! pentru ca nimeni nu e prost sa dea un caine de rasa spre adoptie! ma rog cine stie! daca vrei sa cumpari sunt destule anunturi pe google! bafta!