| bLaKie a întrebat:

As dori sa adopt un pui de beagle deoarece imi place rasa dar n-am bani de unul, sau macar cine doreste sa vanda un pui de beagle sa ma anunte ca poate, poate... Va rog! ID : pitbull4fun

3 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Eu mi-am luat beagle ieri,scuze(tricolor, baiar, cu pedigree)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te pot ajuta eu. am de vanzare.

| Coco_3708 a răspuns:

Cauta la adaposturi pentru catei poate ai noroc sau dai un search pe google. eu am prieteni care au gasit. rasa beagle e adorabila dar sunt destul de scumpi