| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpăr un câine dar încă nu stiu ce rasa.Nu vreau câini de rasa comuna sau pechinezi.
As vrea sa fie un câine care sa stea și in casa dar și afara de talie mica.
Sugesti?

12 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Beagle, Chow-Chow(chiar daca pare foarte mare, e de talie medie, plus ca e un caine foarte super din toate punctele de vedere) sau Caine Sicilian(nu stiu cum se cheama in engleza, pe asta ti-l recomand).

| Andreea213 a răspuns:

Beagle, pug (mops), cocker, buldog francez...cam astea au fost daca vrei sa stra si afara.

| ionutborcea a răspuns:

Caine de buzunar.

| stefan563 a răspuns (pentru ionutborcea):

Numai fani Naruto pe siteul astahappy

| stefan563 a răspuns (pentru ionutborcea):

Iti sugerez un Doberman chiar daca e talie mare pentru ca poate sta si in casa.

| ionutborcea a răspuns (pentru stefan563):

Da pentru ca naruto este un anime reusit si are multe episoade si e anime foarte reusit are multa aventura comedie drama si violenta (bataie) rolling on the floor funda?

| stefan563 a răspuns (pentru ionutborcea):

Si mie imi place Naruto sunt la zi cu episoadele

| rememberme24 a răspuns:

Beagle, pug... sunt animale cu personalitate. Pug-ul insa nu prea poate fi tinut afara, deci un beagle ar fi ideal.

| Ada78 a răspuns:

Nu prea stiu:
Beagle, Bichon, Pug, Coker.

| jonelx6 a răspuns:

Doge

| Sparky1 a răspuns:

Yorkshire terrier (toy)

| NecenzuratAnonim a răspuns:

Bichon maltez.....Este un catel foarte dragut ascultator si destept...