| IronHere a întrebat:

As vrea sa adopt un bichon maltez... pui, dar nu stiu de unde. Stiti vreun centru de adoptii in bucuresti? Sau pe cineva care doneaza...

Răspuns Câştigător
| Bless31 a răspuns:

Eu donez un bichon maltez alb de 2 luni... gratis... da-mi numarul de telefon pentru a te contacta in legatura cu el. Dai funda?

| kary5445 a răspuns (pentru Bless31):

As vrea eu bichonul.Contacteaza-ma pe kary5445@yahoo.com

| IronHere explică (pentru kary5445):

Nu ti se pare ca am intrebat eu primul? Gaseste pe altcineva

| IronHere explică (pentru Bless31):

Sau adresa mea de mail cristysukaru@yahoo.com

| Bless31 a răspuns (pentru IronHere):

Si pe min ma cheama cristiwinking

| IronHere explică (pentru Bless31):

Incantathappy

| IronHere explică (pentru Bless31):

Ai spus ca ma contactezi...astept sa ma sunihappy

10 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Uite un site care sa te ajute, dar nu cred ca vei gasi moca, tr sa platesti;)
http://www.publi24.ro/anunturi/animale/caini/bichon-maltez/bucuresti/

| Bless31 a răspuns:

Dai funda?

| Bless31 a răspuns:

Dai funda?

| IronHere explică (pentru Bless31):

Ti-am dat...astept sa ma suni