| Oαnα a întrebat:

As vrea sa adopt un caine Bichon Maltez sau Frise...Care imi doneaza si mie unul:Xlove struck:X?
Astept un >raspunsbig grin

4 răspunsuri:
| Bianca_6973 a răspuns:

Bichon-ul Maltez este o rasa foarte frumoasa.Dar din pacate este scump si nimeni nu l-ar da gratis.Si eu mi-as fi dorit dar este scump(minimum 1000 lei).

| nonny50 a răspuns:

Cu parere de rau iti spun.ca aici ai slabe sanse sa gasesti ceea ce cauti tu! Te as sfatui sa cauti pe aici. http://www.animale-caini.oferta.aaz.ro/ dar ai ceva de cautat! sunt sigur ca o sa gasesti! bafta

| Tessa a răspuns:

Cu adevarat este destul de scump. Poti da anunturi, rasa pura nu cred ca vei gasi, dar metis de Bichon este posibil sa gasesti.
Te poti duce si la asociatii de animale, acolo sunt animale abandonate si posibil sa te ingragostesti de un catel de pe acolo. Mult succes!happy

| Adelina17 a răspuns:

Ai gasit catel?happy