| Alexandru18204 a întrebat:

As vrea sa fac un canal de YT. Unde sa postez..topuri cu anumite chestii si ocazional tutoriale random. Am nevoie de un nume pentru acest canal. Sa aiba legatura cu contentul pe care l am spus mai sus

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Divers.

| acidelic a răspuns:

Tutoriale random... Interesant content, pacat ca nu ai inteles ce inseamna random si tu te gandesti la simple chesti fara sa cataloghezi tot ce ne inconjoara. Iti mai repet odata, ce gandesti tu nu este random, nici ce gandesc eu nu este. Nimeni nu poate gandi random, selecteaza-ti singur categoriile si contentul, nu fura de la altii ca te vei bloca pe asta si nu vei avea succes. Vei simti asta cand vei vedea ca nu poti sari un anume numar de viewers

| JohnMcPraise a răspuns:

A l e a t o r i n o

| Ruxandra12345678910 a răspuns:

Pai... redomos