| AnneMarii20022 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un husky alb cu ochi albastri, negru cu pete albe sau roșcat in jur de 600 lei.
Vanzatorul sa fie din Pitesti, Curtea de Argeș sau București.
Nu gasesc nimic care sa imi sara in ochi. Ati putea sa imi dati un link cu cineva care vinde si sunt rasă pura?

1 răspuns:
| Csander a răspuns:

Vrei sa-l cumperi doar pentru felul cum arata si ca este husky? Ai citit despre rasa inainte? O sa ai mari probleme cu el daca nu stii sa-l ingrijesti si sa-i oferi ceea ce trebuie.