| Șttefania a întrebat:

As vrea sa imi iau un Samsung Champ Ce ziceti? Mie nu imi place ca are camera mina de 1, 3 megapixeli http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0
Ce ziceti?

2 răspunsuri:
| oanaoana63 a răspuns:

Buna marina, are prietena mea Samsung champ si mi se pare dragut mai ales e micut si finut pentru o fata, de poze eu zic ca e ok si de muzica se aude destul de tare si poti asculta radio si fara casti...mie imi place big grin

| razvan_1122 a răspuns:

Pai e destul de dragut dar camera la astea cu touch screen nu e f buna e bine daca iti iei un LG kp 500 are camera de 3 mega e urosr de umblat pe el si merge f tare ( am si eu ) ( alm scapat pe jos si n-are nic e rezistent!) vb serios e mai bun asta