| gabygaby a întrebat:

Samsung corby este de fata sau de baiat? ca vreau sa il cumpar saptamana asta pe culoare alb si vreau sa va intreb daca are pe spate astea http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:16&tx=89&ty=39&biw=1024&bih=546

10 răspunsuri:
| G a răspuns:

Nu. ala ti-l pui daca vrei tu.
iti mai dau ei carcase, de tot felul de culori, iti iei care-ti place.

| retouchan a răspuns:

Nu este cu model este asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0

Rar gasesti cu model.si cred ca doar daca iti cumperi carcasa cu model o sa ai.
Sper ca te-am ajutat:)

Răspuns utilizator avertizat
| Noir a răspuns:

Telefonul se da cu mai multe carcase pentru spate. nhs sigur dc o are si pe asta sau trebuie sa o faci u. Dar intreaba inainte de a cumparawinkingsucces.

| Noir a răspuns:

thinking cred ca si pentru fete si pentru baieti
Telefonul se da cu mai multe carcase pentru spate. nhs sigur dc o are si pe asta sau trebuie sa ii faci tu acel mic desen. Dar intreaba inainte de a-l cumparawinkingsucces.

| danyboy93 a răspuns:

Dupa parerea mea e ok si pentru fete si pentru baieti ( daca este pe culoarea acesta).

| ea_6764 a răspuns:

Hello.
Corby-ul este un telefon pentru ambele sexe.Si eu am unul, tot pe alb.Pe langa carcasa alba cu cercuri verzi o sa-ti mai dea 2:una alba simpla si una neagra. Deci, daca te incomodeaza modelul, poti folosi carcasa neagra.
Sa-l stapansti sanatos/a!

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Eu zic ca e si si.are un coleg de al meu. e mai mult universal pentru ac poti sa'i schimbi carcasa aia de la spate.iti dau ei cateva culoriwinking

| ριтʏcнα a răspuns:

Buna.sie eu am Samsung corby de 2 saptamani.in cutiuta lui gasesti 3 carcase.culoarea initiala simpla.culoarea initiala cu model pe spate(daca ti-l cumpery alb este acel model) si una neagra. puplove struck...

| 2l3xandra a răspuns:

Din cate stiu eu nu le are dar cred ca iti da 3 carcase pentru elwinking