| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa plec in Spania si as vrea sa-mi cumpar un caine husky care nu este obisnuit cu temperaturile foarte ridicate. Ce-mi recomandati pentru confortul acestuia? sau daca ar fi indicat sa cumpar un astfel de caine acolo?

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Mai bine il cumperi acolo, este mai bine.
In casa este racoare, deci, il poti tine. Oae daca stai la curte, are copaci si alte locuri unde este umbra.

| DeshiBebe a răspuns:

Cumpara-l de acololaughinge racoare inauntru si afara sunt copacii big grin

| Çõяÿηą a răspuns:

Pentru mai multa siguranta cumpara-l acolo.