| Lgxlyxky a întrebat:

Aseara catelul meu ( 7 ani, bichon bolognese) s-a lovit in piept in marginea patului ( de lemn) in timp ce alerga. Si dupa nu a mai vrut sa se joace cu mine, e posibil sa fi patit ceva?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. E doar supărat, fiindcă l-a durut. Nu e obișnuit cu loviturile. Încearcă să-l masezi ușor, în zona aceea.

| nirocino a răspuns:

S-a lovit dar o sa isi revina, nu iti face griji! Bafta!

| FuriaGogoasei a răspuns:

O sa vezi in zilele urmatoare, daca nu mai vrea nici sa manance o sa-ti dai seama ca a patit ceva. Pe moment probabil ca l-a durut destul de tare fapt care i-a taiat pofta de joaca.

| Ecaterina2016 a răspuns:

Mergi la veterinar cu el dacă este apatic.

| ekkk a răspuns:

Eu ti-as sugera sa te duci cu el la veterinar, am si eu unu si sunt extremi de sensibil
Poate ca nu a patit nimic dar nu merita riscul