| anonim_4396 a întrebat:

Aseara catelul meu ( de 7 ani) alerga si dupa s-a lovit in marginea patului in piept. dupa ce s-a lovit n.a mai vrut sa se joace. sunt posibilitati sa se intample ceva?

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ca l-a durut. Normal ca nu a mai vrut sa se joace. Nici tu daca te lovesti rau in timp ce te joci nu cred ca mai ai chef de joaca. Asteapta o zi, doua si vezi cum se simte.

| Hoteteu_Nicolae_1985 a răspuns:

Vezi si tu dupa un timp, poate doar s-a speriat, ii va trece!