| gelutzu78 a întrebat:

M-am lovit la micior de marginea patului in urma cu 3 zile mentionez ca scheletul de pat este de metal am inceput sa acuz dureri la laba piciorului durere care se acutizeaza mai mult noaptea in dimineata asta am observat o umflatura mica jos la laba piciorului nu doare la pipait si nu este vanat stie ce as putea sa fac a mai auzit cineva de astfel de cazuri sa fie vreun hematom astept un sfat multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| asdfbc a răspuns:

Si eu am patit la fel dar mi-a trecut facandu-mi mama masaje.bafta

| RAZVIN a răspuns:

Cred ca ai o entorsa prin strivire.
Tratament recomandat este :compresa cu gheata si repaus la pat o saptamana OBLIGATORIU

| bookreading a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te dai cu o crema speciala, masandu-te. Piciorul se va relaxa si umlatura va disparea.
Succes!