| Necunoscut1999 a întrebat:

Atentie,atentie! Am 13 ani peste o luna implinesc 14 as vrea un mobil de ziua mea si as dori sa-mi propuneti dar nu mai scump de 2200 lei! Sunt dim RM r. ialoveni il voi procura din CHISINAU. FUNDA!

7 răspunsuri:
| TommyHilfiger a răspuns:

Pai mai bine ti-ai lua S III daca te grabesti. Un Iphone 5 nu merita pentru ca la vara sau toamna apare Iphone 5S sau 6.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Samsung Galaxy S III

| Stefanescu_Mircea_1994 a răspuns:

Samsung Galaxy S III, sunt foarte multumit de el, si din punctul meu de vedere, e mult mai fain decat Iphone 5, pe care l-am vandut dupa ce l-am tinut o saptamana. Il gasesci la 2000 lei. Depinde de memoria pe care o doresti la telefon. happy

| Necunoscut1999 explică (pentru Stefanescu_Mircea_1994):

Mi-a placut raspunsul tau dar de unde il pot procura sunt din r. ialoveni doresc sa-l procur din chisinau dar e forte scump paremise!

| mtbbikeeeee a răspuns:

Depinde pentru ce il vrei! Eu mi-as dori un Nokia 808 pure view su poti sa iti un Samsung sIII sau HTC windows phone 8x.

| Necunoscut1999 explică (pentru mtbbikeeeee):

Ma intereseaza de unde il pot procura si cit costa?

| Stefanescu_Mircea_1994 a răspuns (pentru Necunoscut1999):

Il poti cumpara online de pe www.okazii.ro. E aproximativ 1800 - 2000lei. depinde de memorie.Ti-l trimite prin curier si in Rep. Moldova. Cred ca e transport gratuit :)