| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea sa ma ajutati si pe mine? am auzit de o rasa de caini care are limba albastra...cred ca e Ciao-ciao..imi puteti spune daca e adevarat sau nu? multumeschappy

Răspuns Câştigător
| murik a răspuns:

Chow-Chow, se numeste, si e fffffffff prietenos doar cu stapanul. il asculta si il respecta; insa in ceea ce priveste rel cu ceilalti, depinde de ce "toane" are si de cresterea pe care o primeste.

4 răspunsuri:
| kinkyk a răspuns:

Cea mai caracteristica trasatura a rasei Chow Chow este limba albastru-neagra, o raritate printre rasele de caini

| amstaff a răspuns:

Dar e si unul dintre cei mai lenesi cainiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E asa