| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca rasa de caini ciao-ciao are limba albastra? eu asa am am auzit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

EU AM VAZUT UN CAINE CIAO-CIAO CU LIMBA UN PIC ALBASTRA.BIBI

18 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Da este oarecum adevarat.

| borsec a răspuns:

Da are limba albastra

| kinkyk a răspuns:

E adevarat, are limba albastru-neagra. Este cea mai cunoscuta caracteristica a acestei rase (Chow Chow)

assiris
| assiris a răspuns:

Un mov inchis aproape ultramarin

| cristi a răspuns:

Da, uneori si movwinking

| amstaff a răspuns:

CHOW CHOW ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un catelus ciao ciao cu limba albastra ...iedutz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da are liba albastra spre mov

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este adevarat... de fapt este un albastru spre mov

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da asa este este adevarat pentru ca am si eu unul tot asa dar este mare si cu limba aalbastra si este forte flocos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ea este mov stiu deorece o pietena de-a mea are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ciao-ciao sunt cu limba albastar spre mov inchis am eu acasabig grin

| aniitaa a răspuns:

Da...eu am un caine ciao -ciao si are limba albastra spre mov e chiar foarte inteligent si foarte frumos cainele si creste foarte repede big grinbig grin

| aniitaa a răspuns:

Da. un movaliu...albastru

| larisa_9430 a răspuns:

Vreau un catel cu liva mov il cupar il adopt itrati pe aidiul laryl40 terog daca ai anutama ok