| Daani a întrebat:

Puteti sa ma ajutati va rog?big grin

imi place de un baiat, care si lui ii mai place de mine dar imi spune ca nu este adevarat, apoi s-a combinat cu o uratanie care el zice ce este "bunaciune si frumoasa" dar nu cred asta. ce ar trebui sa fac(sunt in ceata):-p

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ureaza-i casa de piatra si spune-i ca se potriveste perfect cu ea.Si tu,gaseste-ti altul,nu se termina lumea la el.
Chiar daca incearca sa te faca geloasa pe tine,eu nu i-as scuza nu prostul gust ci preamarirea lui,faptul ca ii spune uratei aleia "bunaciune si frumoasa".
Spune-i ca gusturile nu se discuta, sa ramana cu frumoasa lui, tu gaseste-ti un baiat normal!

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Mi s`a intamplat si mie asta...era cu una si tot imi spunea ca ma place.Tu poti astepta,sa vezi cum merge relatia lor, sau poti vorbi cu el sa il intrebi daca si el te place, spunandu`i si tu ca simti ceva pentru el!

| giuly a răspuns:

Decât să stai în limbă după băieţi retardaţi mai bine pui mâna pe o carte, că din 3 cuvinte ai asasinat limba română...

| Daani explică:

Nu mai are nimeni idei? :-p:Xbig grin

| Daani explică:

Tuh...pissi...tuh,nu ma ajuti deloc

| pissii_7814 a răspuns:

Copilash. nu trebuie sa fii invidioasa, uratenia aia de care vorbesti tu poate fi mult mai buna ca tine daca,, el,, a ales'o pe ea,
sfatul meu este sa lasi orgoliul asta de miss 2011 si sa incetezi sa te crezi mai buna ca altele, daca el zice ca aia e bunaciune si frumoasa inseamna ca o prefera pe ea.

| mihaelalogos a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si la mine doar ca dupa ce i-am spus cai urita a ales alta putin mai frumoasa.el te place cu adevarat numai ca vrea sa te faca geloasa fii si tu mai putenica si la recreatie mai vorbeste cu baieti mai mari si fai ciuda si lui...