| NoNaamexD a întrebat:

Aveti ceva idei de cadouri facute manual? Imi trebuie de Craciun pentru prietenele mele si mie imi ies cadourile facute manual. Ceva idei?

4 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Incearca si creaza niste cuburi origami, sunt tutoriale pe youtube sau niste flori colorate tot origami.prima data iti dau batai de cap, apoi vei reusi si iti va iesi ceva frumos happy. bafta si craciun fericit! happy

| C0rinne a răspuns:

Bratati impletite din noduri, scris pe ele Bff.sau numele lor. daca stii sa faci bratari.
daca nu, thinking stiu si eu? orice iti trece prin minte...dar, totusi fa ceva original, sa nu mai aiba nimeni ca voi tongue

| Madaliinaaa a răspuns:

Pentru prietenele mele, am facut bratari din paste fainoase! Le-am pictat in alb si rosu [ specifice craciunului ] si le-am pus pe o ata groasa! Prietenele mele au fost asa de incantate, incat le-am facut in diverse culori! Si am fost asa de diferite de ceilalti, incat ne intrebau : " Cum din paste? "hee hee. Sper sa iti fie de folos :*