| ..::JB_love::.. a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine.Se apropie Craciunul si as vrea ca anul asta pe langa cadourile care le cumpar sa fac si ceva manual pentru prietenele mele, dar nu am indee cecrying...Imi puteti da va rog idei de cadouri? Dau fundita pentru cel mai bun raspunswinking

3 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Manual? Ce zici, Pe langa o felicitare frumoasa facuta de tine poti incerca una din ideile astea!
http://www.acasatv.ro/......emade.html

| al3xby3x a răspuns:

Stiu eu ce ai putea sa faci daca sti sa tricotezi sa faci o palarie de mana... cine stie poate o sa iti iasa...altceva nu stiu sau poti sa faci o bluza. dar ti-ai lua mult. e poate te-am ajutat.