| Dudu008 a întrebat:

Dati-mi idei de cadouri facute manual(pe care sa le fac eu)pentru craciun funda

Răspuns Câştigător
| AdeeXd a răspuns:

Pai... ai putea sa inveti(sau daca stii mai bine) sa faci bratari ale prieteniei (gasesti pe youtube), ai putea cumpara globulete simple si sa le pictezi sau ai putea chiar tu sa faci dintr-o sarma scheletul unui glob si sa il acoperi cu hartii glasate, foi de aluminiu etc...

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Brățări, cordeluțe decorate, cercei, felicitări, etc.
Baftă!

| Gesara a răspuns:

Pai o bratara un lant sau ai putea sa decorezi o perna sau sa pictezi o vaza sa personalizezi niste haine si paiete de ex sau pur si simplu cu sfoara colorata.De ex poti niste tricouri albe si sa cosi pe il ata si paiete astfel incat sa faci un bradut.(funda?)