| Trocin_Andrei_1993 a întrebat:

Azi am fost muscat de un caine maidanez. Coltii nu au trecut deloc prin pantalon, iar rana nu ma doare si are 2 cm. Tin sa mentionez ca nu a dat deloc sange, pur si simplu a cauzat ca si o lovitura. Se poate intampla ceva? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Daca saliva cainelui nu a venit in contact cu sangele tau nu vei patii nimic, vanataia trece de la sine in cateva zile

| Bunica69 a răspuns:

Man, e asa greu sa mergi la spital? Preferi sa intrebi pe TPU in loc sa mergi la spital, really?

| Trocin_Andrei_1993 explică (pentru Bunica69):

Adevarat. Mai bine ma duc ca sa fiu sigur