| sufletel13 a întrebat:

Azi testoasa mea nu a mancat deloc. O am doar de 2 zile si nu am experienta in ingrijirea lor. E un semn rau? I-am cumparat creveti uscati si i-am pus cativa in apa... Poate nu e ce ii trebuie. E destul de mica. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Da-i gamarus pentru inceput daca e mica, incearca si cu peste crud maruntit bine, la mese diferite, bineinteles. Nu dispera, ii trebuie si ei o perioada de acomodare, dar cumpara-i neaparat incalzitor.

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ti s-a mai zis ca ai nevoie de un incalzitor.

| larrii a răspuns:

Si eu am testoasa:d ea nu are nevoie de apa. isi ia singura din salata, castraveti. nu i'am dat niciodata iarba...nici nu stiu daca e buna pentru ea. o sa manance cand o sa i se faca foame sau cand simte ca trebuie sa manance. nu are nimichee hee apropo, cati ani are?big grin

| larrii a răspuns:

Sa'ti traiasca >big grin

| iuliaoprea a răspuns:

Da-i iarba, salata, stevie, varza... E de uscat?

| sufletel13 explică:

Cred ca e puibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GAndeste si tu logic... tine si ea postwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita ca asa face poate sa nu manince si 7 zile pune-i si salata iarba ceva verdeata

| ary a răspuns:

Din cate stiu eu, hiberneaza.