| DoDo a întrebat:

Azi veneam de la scoala cand am intalnir pe strada un catel mic si jucaus.
Este fetita si este scumpika rau de tot.Insa nu o pot lua acasa deoarece mai am un catel.Este a cuiva
Insa vreau sa va spun ca proprietara acestea nu i-a ingrijit cum trebuia pe primul a muscat pe cineva l-a dus la curte la iubitul ei iar pe al doilea l-a calcat cu scuterul intentionat tot ea
Azi insa a inceput sa bata si catelul sa dea cu el de pamant sa-l loveasca cu picioarele as dori sa chem protectia animalelelor insa...
Am mai facut asta si nu au venit.
Ma gandeam insa sa pastrez o relatie mai,, secreta,, cu acesta catelusa ma gandeam c`ar fi mai bine deoarece daca ea ca fi batuta sau gonita de acasa va veni la mine si eu o voi iubii o voi ingrijii ma voi juca cu ea in plus aici la noi mai sunt cativa caini si o catelusa care cred ca va dori sa o creasca in plus noaptea ar putea dormii toti patru ei au un culcus facut de mine sub un loc stabil le-am pus acolo multe lucruri care sa le tina de cald insa nu stiu ce sa fac ma gandesc sa o cresc eu sa o hranesc si sa o iubesc mai mult decat o iubeste fata aceea dupa ce a batut-osi a dat cu ea de pamant a luat-o in casa facuse asta deoarece se imprietenise cu cateii astia de aicea dar ce este rau in asta?
Sa o maltrateze asa de rau? Fara pic de mila?
Este bine ce as putea face? Sfaturi va rog
Sa stiti ca se intelege foarte bine cu cei de aici nu se pune problema!

1 răspuns:
| AnaEindragostita a răspuns:

Daca cine a facut asta( ad at cu ea de pamant.) este de varsta ta te iei tu de ea daca nu sa le spui partintilor tai despre asta si vor vorbi cu ea si le spui parintilor si poti sa ai grija de ea nu in secret ci sa stie toata lumea ce lucru frumos poti face ar fi f dragut daca ai putea face culcus sa ii dai de mancare apa... ma bucur ca mai e cineva pe TPU cu putina mila big grin
funta