| Suntsaracnuambani a întrebat:

Ce credeți că a pățit acesta pisicuță? https://youtube.com/shorts/HX9YO88Ynv8?feature=share

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| slayer09 a răspuns:

In filmuet zice ca are o rana deschisa si pisica il musca de mana ca sa se poata relaxa.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Avea ceva (probabil) la ureche. Era la medic pentru consultatie si tratament.

| MironMihaela a răspuns:

Ce.a patit, ce n.a patit, ea vrea sa scape, ca e tinuta fortat.Nu pare sa fi patit ceva... poate trebuie sterilizata si i se va face o injectie.