| lovemeorlivemeatlondon a întrebat:

Am de ieri o broscuta testoasa so nu vrea sa mănânce deloc și nu face altceva decât sa stea. Și da. E vie laughing Acum serios. De ce nu mananca?

Răspuns Câştigător
| Deea092 a răspuns:

Şi eu am 3 broscuţe ţestoase şi am experienţă. O să mănânce ea după ce se obişnueşte cu tine, cu acvariul şi aşa mai departe. Dar tu lasăi mâncare acolo. O să mănânce.

2 răspunsuri:
| fataciocolata a răspuns:

Poate este bolnava.Du-o cat mai repede la veterinar.Doar el iti poate spune sigur ce are broscuta.Pa!

| Trixy65 a răspuns:

Si la mine a fost la fel cand am avut hamsteri. Dureaza putin pana se acomodeaza happy.