| AnneSweet a întrebat:

Buna :3 De cand eram foarte mica imi placea animalele dar iubeam pisicile negre dar parintii mei nu au vrut sa-mi cumpere una -.-" asa ca m-am rugat de ei fooarte mult timp iar acum 2 luni mi-au facut o pisica neagra cadou :3 Am numit-o Neko si o iubeam foarte mult i-am cumparat multe jucarii iar mama mea s-a saturat de ea ca lasa par peste tot in casa.
Ce sa fac ca sa ma lase sa o mai pastrez? sigh

Răspuns Câştigător
| MeryHojda2001 a răspuns:

In primul rand trebuie sa o perii cat mai des, sa ai un loc anume pentru ea pentru nu a lasa par in toata casa, mai ales ca parul ei este negru si de observa forte usorwinking
Singuar modalitate este sa o perii cel putin o data pe zi, si bineinteles sa ai mare grija de ea smug
Succes!

1 răspuns:
| Roxii12 a răspuns:

Fa curat mai des/ curata parul dupa ea.