| sufletzel a întrebat:

Buna!
A folosit cineva Appetine sau Ulei de somon salbatic pentru animalutzul lor? Care dintre ele este mai bun? Si care au fost rezultatele in urma folosirii?
Eu as vrea sa iau pentru catelusa mea ca e cam sclifosita la mancare... Dar nu stiu ce sa aleg.
Funda.

1 răspuns:
| Loredana_8359 a răspuns:

Appetine este mai bun. Acel ulei s.ar putea sa nu ii functioneze asa de bine deoarece este bun pentru caini de talie mare. Sper ca ti.am fost de ajutor.