| anonim_4396 a întrebat:

Buna,a nascut catelusa mea bichon si as vrea sa stiu dupa cat timp se pot lua catelusii de la ea? si mai multe detalii despre perioada asta..Multumesc anticipat!happy

6 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

De la 6-7 saptamani

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Cam de la 6 saptamani in sus ii poti lua.La 2-3 saptamani sunt prea mici si au nevoie inca sa se dezolte
. Bafta:happy

| AnnaAnnne a răspuns:

De la 6 saptamani in sus, sa nu le dai in niciun caz lapte fac viermi intestinali. Dupa ce implinesc min 6 saptamani ii poti da iti spun din propria mea experientahappy

| IuliaRoxana a răspuns:

Dupa 8 saptamani dupa ce ii intarca.Am avut si eu o pisica care mi-a fatat si la fel am facut.Si dupa ce ii iei de la ea trebuie sa ii inveti sa manance, catelusa v-a avea nevoie de calciu pentru ca a nascut

| ScarecrowFarmer a răspuns:

3 saptamani pana li se dezvolta vederea, daca ii vei atinge nu ii va mai creste, ci ii va ignora findca ti-ai lasat mirosul asupra lor.

| prodansergiu a răspuns:

Minim 2 saptamani\