| cățelușa56 a întrebat:

Acum ceva timp mi-a murit un caras. mai am cativa pesti [ doi sanitari doi pesti paradis si un guramy] dar de cand a murit carasul guramy-ul nu mai e asa activ, si m-am gandit sa mai cumpar niste pesti, dar nu stiu ce fel de rasa s-a mai cumpar...Imi dati niste idei? Si da, am loc pentru toti [ am un acvariu de 50 l ] s-a nu ie gupy sau alti pesti micuti.bineinteles ca

1 răspuns:
| YoCookieMonster a răspuns:

Poi daca iti trebuie pesi fara filtru as putea sa-ti zic:Thrichogaster Leeri,Betta Splendes,Carasus Auritus,Gurami albastru.

Cu filtru:Guppy,Discus,Scalar,Danio Rerio,Xipho,Molly,Neoni(rosu, normal).

Dintre astea sigur iti poti alege, dar pentru tine am si eu o intrebare.Cat ai dat pe acvariu? Acm ca te-am ajutat eu pe tine trebuie sa ma ajuti sh tu pe mine.

Bafta in gasirea unui nou pestisorwinking