| anonim_4396 a întrebat:

Am un acvariu de 40 de l. In el am un caras de vreo 3 cm si alti pesti mai mici. Vreau sa imi cumpar o pereche de guppy.Vanzatorul a zis ca sunt momente cand carasul musca coada la guppy.Este adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am aflat raspunsul.Nici nu i-am pus bine in acvariu si dupa 10 minute femela avea coada ciupita si era pe moarte.Din pacate a murit.Am mai ramas doar cu baiatul.Pe el nu il poate printe deoarece este foarte rapid.

6 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Nu cred ca carasul musca. Apropo nu mai pune carasi in acvariu pune si tu pesti exotici.

| Ishq333 a răspuns:

Am aflat raspunsul.Nici nu i-am pus bine in acvariu si dupa 10 minute femela avea coada ciupita si era pe moarte. Din pacate a murit.Am mai ramas doar cu baiatul.Pe el nu il poate printe deoarece este foarte rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am aflat raspunsul.Nici nu i-am pus bine in acvariu si dupa 10 minute femela avea coada ciupita si era pe moarte.Din pacate a murit.Am mai ramas doar cu baiatul.Pe el nu il poate printe deoarece este foarte rapid.

| bogdan58 a răspuns:

Auzi ia-ti, daca inca iti placa caraseii, un caras coda de voal pui nu iti manaca nici un peste doar mai ciupeste din pante pana se acomodeaza, daca ii dai mancare nu ti e mananca dar ai grija ca scormonesc in substrat.

| Ramony a răspuns:

Nu este, crede-ma!

| cristhinaaaa a răspuns:

Este bine ca ai aflat...