| JokErULl a întrebat:

Buna al! As putea face din ceva dintre astea o statie audio: aparat radio\casete, unitate de pc. Multumesc...

4 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

"din ceva dintre astea"? la ce dracu te referi? atâta înțeleg... aparat radio/ casete și unitate de pc...

| JokErULl explică (pentru هوراس):

Daaaa.:@ daca as putea face o statie audio nu conteaza cati W:@

| هوراس a răspuns (pentru JokErULl):

Da, poți... exprimă-te măi băiatule calumea, să înțelegă lumea, am stat 3 minute să îmi dau seama ce scrie acolo, ce naiba?!

| JokErULl explică (pentru هوراس):

Imi spui cum? Funda:Xbig grin