| Amalya a întrebat:

De unde as putea sa-mi cumpar o statie audio? Mai exista asa ceva?

2 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Pai depinde pentru ce vrei s folosesti, ca ar fi mai multe tipuri de "statii"...amplificatoare, receivere...eu sincer iti recomand un receiver, suporta mai multe canale simultan, plus toate certficatele de dolby, pro logic, etc...amplificatoarele sunt mai mult stereo, pentru cei care folosesc 2 boxe si vor fidelitate a sunetului... daca esti pasionat de subiectul asta, mi-ar face placere sa vorbim mai multe pe privat...

| DenissaDeea a răspuns:

Da exista. O poti cumpara de la magazinele de electronice...Altex,Flanco,Domo,Saturn etc...